RÓB TO CO KOCHASZ to akcja społeczna skierowana głównie do Was - młodych ludzi. Chcemy zachęcić Was, żebyście w swoich wyborach przyszłej pracy i kierunków studiów kierowali się swoimi talentami i pasją, a nie oczekiwaniami środowiska, sondażami lub modami. Każdy człowiek ma talent i chcemy, żebyście wiedzieli, że naprawdę można w życiu robić to, co się kocha, żyć z tego, a dzięki temu być szczęśliwym.
 Akcję wspierają: Kamil Bednarek, CeZik, Aleksander Beta (Mistrz polski JUDO) i Dominika Staniewicz (doradca zawodowy), osoby które świadomie weszły na drogę pasji i talentów - często wiele ryzykując - i których życie pokazuje, że było warto! W ramach akcji podzielą się swoimi doświadczeniami, co pomogło im w zrealizowaniu celu i w jaki sposób dokonywali zmian w swoim życiu! Jak odróżniali prawdziwe pragnienia od zachcianek i odkrywali swój unikatowy dar - talent!  
 


Kolejne kroki wchodzenia na drogę RÓB TO CO KOCHASZ będą przedstawione w cyklu filmów. Nie tylko znani będą mówić o swoich doświadczeniach. Także eksperci firmy Pure Profit podzielą się z Wami wiedzą o talentach, a firma Westhill przygotowała specjalną darmową edycję TALENT REFLECT - testu, który pomaga odnaleźć i nazwać predyspozycje i talenty.
 
ZOBACZ KLIP FINAŁOWY AKCJI RÓB TO CO KOCHASZ

 
ZOBACZ OFERTĘ SPOTKANIA RÓB TO CO KOCHASZ

 
Pamiętajcie, że przeprowadzone w oparciu o 2 mln ankiet badania Instytutu Gallupa wykazały, że ludzie odnoszący największe sukcesy, niezależnie od dziedziny, odnoszą je dzięki oparciu własnego życia przede wszystkim na swoich najsilniejszych stronach i talentach. Tradycyjne przykładanie uwagi do słabych stron i porażek - jest bez sensu! Uwierz, że możesz robić to, co kochasz i w czym jesteś dobry!
 

do góry
WYKONANIE STRONY: KREATYWNAFABRYKA.COM